Broneeri proovisõit

Too oma vana auto meile ja naudi sõitu uue ŠKODAga, ilma et Sinu väljaminekud kasvaksid! Ootame Sind proovisõidule meie müügisalongidesse üle Eesti! Palun täida proovisõidu broneerimiseks allpool olev vorm. Täida allolev vorm, kui soovid broneerida proovisõidu või kui on küsimusi Sind huvitava mudeli kohta.

Kontaktandmed

*
*
*
*
Vali sobiv esindus *
Vali mudel *
Soovin *
(auto mootor, käigukast, eelistatud aeg jm)

(*) Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud.

ŠKODA maaletooja Eestis on Auto100 AS. Esitades meile oma kontakt-/isikuandmed annate nõusoleku, et Auto100 AS võib säilitada ning kasutada seda teavet Sinule ŠKODA toodete ja teenuste kohta info saatmiseks. Auto100 AS-i poolt säilitatud kontaktandmeid kasutatakse ainult ŠKODA ja ametlike ŠKODA edasimüüjate toodete ja teenuste turustamiseks ning neid ei kasutata muuks otstarbeks, ei müüda, edastata ega jagata kolmanda osapoolega. Oma kontaktandmete eemaldamiseks palun saatke kiri e-postile info@auto100.ee.

Vormi saatmisega nõustud, et Sinuga võetakse selle päringuga seoses märgitud kanalite kaudu ühendust. Me töötleme Sinu isikuandmeid kooskõlas Privaatsustingimused ja Küpsised kirjeldatuga.